تهران - بلوار ارتش
3384 488 0919
9502 021-2244

کپسول یکبار مصرف هلیوم

کپسول یکبار مصرف هلیوم Helium tanks

  • امروزه یکی از پرفروش ترین کپسول های گاز هلیوم در سراسر دنیا کپسول یکبار مصرف هلیوم می باشد که توسط کمپانی های مطرح اروپایی تولید و در سایت های معتبر به فروش می رسد. شما این کپسول های استاندارد را می توانید از سایت های amazon  و ebay  خریداری کنید.
  • در ایران شرکت تهران بالن اقدام به توزیع این کپسول های خانگی و تنها در سایت رسمی خود یعنی بالن هلیوم گاز کرده است و شما می توانید با سفارش این محصول در هر نقطه ای از ایران آن را دریافت کنید. 
  • کپسول های یکبار مصرف هلیوم این شرکت از هلیوم 100% خالص با گرید 5 بوده که بالاترین کیفیت هلیوم برای بادکنک می باشد و همانند نمونه خارجی با تولید در ایران برابر با استانداردهای جهانی می باشد. لازم است بدانید کپسول های یکبار مصرف هلیوم این شرکت دارای ضمانت می باشد.
  • متاسفانه برخی افراد سودجو با ترکیب گازهای صنعتی قابل اشتعال ان را داخل کپسول های قابل شارژ و یکبار مصرف کرده و با نام گاز هلیوم بفروش می رسانند. لذا در خرید کپسول یکبار مصرف هلیوم دقت لازم را به عمل آورید.
کپسول یکبار مصرف هلیوم
مشخصات عمومی کپسول یکبار مصرف گاز هلیوم

وزن سبک ، مخزن یکبار مصرف گاز هلیوم ، گاز 100 در صد هلیوم ،استفاده اسان با یک نازل خروجی ، قابلیت پر کردن بادکنک های لاتکس و فویلی ، حمل و نقل آسان ، قابلیت پر کردن 23 عدد بادکنک لاتکس 12 اینچ ،تنها کپسول خانگی گاز هلیوم

دارای فیلم اموزشی برای استفاده ای آسان